HAKKIMIZDA

İnfo Group Endüstriyel Dan. ve Tic. A.Ş.

INFO Group hakkında:

INFO GROUP, Türkiye’de endüstriyel su şartlandırma konusundaihtiyaca uygun özel formüle edilmiş kimyasal ürünlerle uygulama teknikleri ve arıtma konusunda ekipman tedariğinin yanı sıra teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Faaliyet gösterdiği sektörler, tüm ağır sanayi ve hafif sanayi tesislerinin yanı sıra alışveriş merkezi, büyük iş merkezi, oteller, üniversite kampüsleri gibi tüm bina ve tesisleri kapsamaktadır. Müşterilerindeki şartlandırma yaptığı tesisleri ve sistemleri sürekli takip ederek; müşterilerinin ekipman yatırımlarını koruyup, işletmenin sürdürülebilirliğini sağlayarak ekonomiye katkı sağlamayı amaç edinmiştir. 

Sektörde takip edilen kaliteli standartları oluşturan INFO Group, müşterileri ile kurduğu güçlü iş birliği ve ortak hedeflerle, alanında öncüdür.

Yatırımların verimliliği açısından su şartlandırma danışmanlığı acil ve önemli çözüm olmasının yanı sıra, çevreci yöntemlerin, titiz araştırmacılığın ve ihtiyaca özel çözümlerin önem kazandığı bu özel konuda INFO Group gerçek bir çözüm ortağıdır.