HAKKIMIZDA

İnfo Group Endüstriyel Dan. ve Tic. A.Ş.

Ülkemizin önemli ve prestijli kuruluşlarını portföyünde bulunduran INFO GROUP, Türkiye’de su şartlandırma danışmanlığı konusundaki otoritesini hizmet kalitesi ile rakipsizleştirmektedir.

INFO GROUP, iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların, hastanelerin, üniversitelerin, otellerin içme-kullanım sularında, ısıtma-soğutma sistemlerinde, buhar kazanlarında, soğutma kulelerinde kullanılan kimyasalları ve kontrol ekipmanlarını sürekli ve kaliteli servis hizmeti ile takip ederek müşterilerimizin pahalı ekipman yatırımlarını koruyup, verimli ömrünün uzun olmasını sağlayarak ekonomiye katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Rakiplerin izlemek zorunda kaldıkları mükemmel standartları oluşturan INFO GROUP’ un pazardaki bu öncü çizgisinin ardında, müşterileri ile kurduğu güçlü iş birliği ve ortak hedefler vardır.

Yatırımların verimliliği açısından su şartlandırma danışmanlığı acil ve önemli çözüm olmasının yanı sıra, çevreci yöntemlerin, titiz araştırmacılığın ve ihtiyaca özel çözümlerin önem kazandığı bu özel konuda INFO GROUP gerçek bir çözüm ortağıdır.